Bydgoszcz, Prądy

Lokalizacja

  • województwo: kujawsko-pomorskie
  • miejscowość: Bydgoszcz
  • dzielnica: Prądy

Podstawowe informacje

  • cena: 29 000 zł

Dodatkowe informacje

  • tytuł: Bydgoszcz, Prądy
  • sygnatura / nr oferty: REZB20067

Opis

REWELACYJNA LOKALIZACJA !!!

Zagospodarowana działka w obrębie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Trzykrotka". W pobliżu kanału bydgoskiego, licznych terenów dla aktywnego wypoczynku oraz z idealnym dojazdem zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Pod samą działkę dojazd szeroką aleją co znacznie ułatwia użytkownikom dowożenie koniecznych na działce elementów.
Na działce dom w pełni podpiwniczony. Na wysokim parterze pokój z wyjściem na balkon, osobna kuchnia i WC. W przyziemiu dwa duże pomieszczenia doskonale spełniające funkcję do przechowywania różnorakich sprzętów ogrodowych. Budynek postawiony przez obecnych właścicieli w latach 80-tych. Właściciel mają również odwierconą własną studnię z hydroforem gwarantując sobie niezależność od wodociągu ogólnodziałkowego.
W obrębie działki znajduje się wiele pięknych, wieloletnich nasadzeń. Znajdują się tutuaj krzewy i drzewa owocowe jak: jabłoń, czereśnia, wiśnie, śliwa, aronia,pigwa,winogrona,jerzyny,maliny,borówki amerykańskie, porzeczki. Znajdują się tutaj również pięknie kwitnące azalie i hortensje.
Oferta dostępna od zaraz, zatem jeszcze tej wiosny możecie Państwo rozpocząć jej użytkowanie i korzystać z uroków okolicy.
GORĄCO POLECAM i ZAPRASZAM
KUPUJĄC Z NAMI dodatkowo OTRZYMUJECIE od nas dodatkowe MEGA RABATY w jednym z największych marketów budowlanych na rynku, w tym pełną obsługę, darmową aranżację kuchni i łazienki oraz wiele innych benefitów. ZAPRASZAMY.
---
Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamralub mail i BEZPŁATNIE zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
---
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380).
---
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Szybki kontakt

Rata kredytu już od 115zł z naszym doradcą!

Kliknij aby zobaczyć dane kontaktowe ›

Rezydent Nieruchomości Spółka z o.o.

agent biura nieruchomości
Karol Kacper Klamra

kacper@rezydent.bydgoszcz.pl
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 12380