osiedle

Lokalizacja

  • województwo: kujawsko-pomorskie
  • dzielnica: osiedle

Podstawowe informacje

  • cena: 2 500 000 zł

Dodatkowe informacje

  • tytuł: osiedle
  • sygnatura / nr oferty: REZB20130

Opis

Na sprzedaż działka o pow 7,91 ha w doskonałej lokalizacji w otoczeniu rzeki i lasów. Teren płaski, pokryty łąkami. Dojazd z Bydgoszczy asfaltową drogą do samej działki zajmuje zaledwie ok. 20 minut.
Na działce duży budynek na który składa się część mieszkalna (ok.160 m2 na dwóch poziomach) , stajnia i stodoła która może doskonale spełniać rolę pomieszczenia do lążowania koni. Dodatkowo w cenie drugi budyneki mieszkalny i kort tenisowy. Całość terenu ogrodzona z bezpośrednim dostępem do rzeki i strumienia co pozwala amatorom kajakarstwa realizować swoją pasję. Jednocześnie dla amatorów grzybobrania rozległe lasy zasobne we wszystkie gatunki grzybów. W obecnej chwili dostępne media to pra i wodociąg,w najbliższej przyszłości kanalizacja. Na samej działce własne ujęcie wody. Doskonała oferta np. pod działalność związaną z hodowlą koni i szkółką jeździecką. Dla zdecydowanego klienta możliwość negocjacji ceny.

GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA. Bezpośredni kontakt i więcej informacji : Krzysztof oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380).
---
Kompleksowo i BEZPŁATNIE zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomoś

Szybki kontakt

Rata kredytu już od 9 926zł z naszym doradcą!

Kliknij aby zobaczyć dane kontaktowe ›

Rezydent Nieruchomości Spółka z o.o.

agent biura nieruchomości
Krzysztof Kilichowski

krzysztof@rezydent.bydgoszcz.pl
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 12380