Bydgoszcz, osiedle

Lokalizacja

  • województwo: kujawsko-pomorskie
  • miejscowość: Bydgoszcz
  • dzielnica: osiedle

Podstawowe informacje

  • cena: 207 000 zł

Dodatkowe informacje

  • tytuł: Bydgoszcz, osiedle
  • sygnatura / nr oferty: REZB20167

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej na którą składają się dwie działki o łączniej powierzchni 4144m2(około 2600m2 i około 1544m2) położonych w Czarnowie,gmina Zławieś Wielka. Teren ten objęty jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania gminy Zławieś Wielka i zgodnie z nim przewiduje się na tym obszarze teren zabudowy usługowo-mieszkaniowej-intensywnej a co za tym idzie można realizować tutaj projekty budynków hanlowych, handlowo-usługowych, domów w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej. W rejonie tym przeprowadzono również badania geologiczne które są do wglądu zainteresowanych. Dojazd drogą gminną. Przy działce sieć kanalizacyjna. Na działce prąd i woda zlokalizowane w niedużym budynku do rozbiórki, którego ze względu na media obecny właściciel nie rozbierał. Działka ta położona jest nieopodal drogi głównej nr 80 łączącej Bydgoszcz z Toruniem co pozwala na lokalizację sklepu (dojazd od drogi głównej około 250m. Jednocześnie nieruchomość ta spełnia w pełni oczekiwania klientów chcących zabudować ten teren domem czy domami jednorodzinnymi w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej. Polecam inwestorom poszukującym atrakcyjnych gruntów dla lokalizacji swoich inwestycji. REWELACYJNA CENA ponieważ jest to zaledwie 50zł/m2!!! GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM.
Zapraszam również inne biura nieruchomości z klientami do współpracy przy tej ofercie.

---
Bezpośredni kontakt i więcej informacji Kacper Klamralub mail i BEZPŁATNIE zajmujemy się również pomocą przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości
---
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kacper Klamra (licencja nr: 12380).
---
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Szybki kontakt

Rata kredytu już od 822zł z naszym doradcą!

Kliknij aby zobaczyć dane kontaktowe ›

Rezydent Nieruchomości Spółka z o.o.

agent biura nieruchomości
Karol Kacper Klamra

kacper@rezydent.bydgoszcz.pl
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 12380