Prądocin

Lokalizacja

  • województwo: kujawsko-pomorskie
  • miejscowość: Prądocin

Podstawowe informacje

  • cena: 89 900 zł

Dodatkowe informacje

  • tytuł: Prądocin
  • sygnatura / nr oferty: 165/4455/OGS

Opis

Na sprzedaż działka o powierzchni 1384m2 w miejscowości Prądocin (gm. Nowa Wieś Wlk.) . Działka w bardzo dobrej lokalizacji: z jednej strony otoczenie lasów, w pobliżu jezioro jezuickie w Chmielnikach, restauracja - z drugiej strony natomiast doskonały dojazd, blisko trasy Bydgoszcz-Inowrocław, niedaleko przystanek PKS/BUS a w razie potrzeby także mały sklepik spożywczy.
Działka w kształcie trapezu - krótszy bok przylegający do drogi dojazdowej szerokości ok. 30m, dłuższy w głębi działki ok. 45m., głębokość działki ok. 36m. Prąd i wodociąg gminny w drodze.
Zgodnie z planem zagospodarowania obszar oznaczony symbolem U-UT: teren zabudowy usługowej z preferencją usług turystycznych z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zgodnie z treścią planu zagospodarowania dopuszczalny typ zabudowy to: budynek jednorodzinny wolnostojący lub zespolony z zabudową usługową, hotel, motel, z zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym, pawilon usługowo-handlowy.
Bardzo ciekawa oferta ze względu na atrakcyjną cenę poniżej 65zł za m2, jak również możliwość połączenia funkcji domu mieszkalnego z prowadzeniem działalności gospodarczej, noclegów, agroturystyki itp.
Dla osób zainteresowanych do wglądu w biurze mapki oraz treść planu zagospodarowania.

Dodatkowe informacje: Robert - kom

!!! PROMOCJA !!!
Tylko dla klientów HORYZONT Nieruchomości specjalne rabaty w LEROY MERLIN !!! Zyskaj m. in. 10% rabatu na cały asortyment. O szczegóły pytaj doradcę opiekującego się interesującą Cię nieruchomością.

Szanowni Klienci. W związku z niezrozumiałą i nieakceptowalną w naszym odczuciu strategią obraną przez portal otodom.pl z przykrością musimy poinformować, że na portalu tym znajdą Państwo jedynie nieliczne z oferowanych przez nas nieruchomości. Ponieważ uważamy, że tylko możliwość porównania wszystkich aktualnie dostępnych na rynku ofert da Państwu komfort dokonania najlepszego wyboru, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych nieruchomości zarówno na naszej stronie www.mammieszkanie.pl, jak również na innych portalach internetowych zawierających oferty nieruchomości. W przypadku poszukiwania mieszkań w Bydgoszczy rekomendujemy portal dlabydgoszczy.pl

Nota prawna:
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szybki kontakt

Rata kredytu już od 357zł z naszym doradcą!

Kliknij aby zobaczyć dane kontaktowe ›

HORYZONT Nieruchomości Bydgoszcz

agent biura nieruchomości
Robert Tomaszewski
robert@mammieszkanie.pl
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 7358