Nordic Haven

Lokalizacja

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Centrum, Grottgera

Podstawowe informacje

termin realizacji
IV kwartał 2015
powierzchnia:
0,00 — 0,00 [m²]
cena:
zapytaj
cena/m²:
zapytaj
pokoje:

TU MIESZKA STYL
Istnieją miejsca, w których mierzy się wyżej niż w innych. Nordic Haven to prestiżowe miejsce w doskonałym stylu. Unikalne materiały, imponujące udogodnienia i najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne. Prestiż, elegancja i nowoczesność – taki charakter ma nowa inwestycja w centrum Bydgoszczy. To miejsce w pełni oddaje klasę jego mieszkańców.
Pierwszy budynek w Bydgoszczy, który w niezwykły sposób kreuje ekskluzywną przestrzeń. Haven po angielsku oznacza przystań, a w języku duńskim – ogród. Oba znaczenia doskonale współgrają z unikalnym projektem, prestiżową lokalizacją i wyszukaną konstrukcją zielonych tarasów.

WIZYTÓWKA MIASTA
Nordic Haven to najwyższy budynek w Bydgoszczy liczący aż 15 pięter i 2 podziemne kondygnacje garażowe. Znajdzie się w nim 129 różnej wielkości apartamentów - od 32m2 do 282 m2. Każdy z nich posiada loggię lub obszerny zielony taras. Dwupoziomowa hala garażowa oraz centrum usług i biznesu (m.in. salon fryzjerski, klub fitness, apteka, kawiarnia i restauracja) zapewnią komfort korzystania z tej wyjątkowej przestrzeni. Nordic Haven zaprojektowano z wielką dbałością o każdy szczegół – to nowa wizytówka Bydgoszczy.

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA
Nordic Haven to zachwycający apartamentowiec w doskonałej lokalizacji. Położenie nad brzegiem Brdy i dostęp do własnej mariny dodaje miejscu niepowtarzalnego uroku. Sąsiedztwo Opery Nova, Starego Rynku oraz Wyspy Młyńskiej zapewnia dostęp do najważniejszych wydarzeń z życia miasta. Obszerne zielone tarasy Nordic Haven to idealne miejsce do podziwiania panoramy Bydgoszczy.

JAKOŚĆ TO ZA MAŁO. POZNAJ PRAWDZIWY LUKSUS.
Nordic Haven to połączenie piękna i funkcjonalności. Całodobowa obsługa ma zapewnić mieszkańcom spokój i komfort. Okazałe tarasy widokowe na 10 i 11 piętrze dodadzą miejscu magii. Prywatne molo, mini park i marina dla miłośników żeglarstwa sprawią, że Nordic Haven wyznaczy Bydgoszczanom nowy standard życia.
Bogaty program wykończenia apartamentów pod klucz pozwoli skomponować własne wnętrze. Zapytaj doradcę o katalog. Wybierz Twój styl i pozwól nam działać.

O ARCHITEKCIE
Mirosław Nizio jest architektem znanym z projektów przestrzeni publicznych: muzeów, ekspozycji historycznych, wystaw, pomników pamięci, scenografii. W ciągu 16 lat działalności na rynku amerykańskim i polskim, zrealizował wiele projektów architektury wnętrz obejmującej biura, obiekty rekreacyjne, obiekty poprzemysłowe i rezydencje prywatne.

Termin zakończenia budowy: 12/2015
Termin przeniesienia własności lokali: 03/2016

nazwa budynku termin oddania
nr oferty budynek typ powierzchnia liczba pokoi piętro cena
powierzchnia od  do  [m²]
cena od  do  [zł]

wyświetleń: 3552, wyświetleń na liście: 22198

Nordic Development

ul. Jezuicka 5, Bydgoszcz
telefon: 52 32 23 307
e-mail: info@nordicdevelopment.pl

Szybki kontakt