O portalu BRN

logoBRN.pl to portal o ugruntowanej pozycji na rynku bydgoskich ogłoszeń nieruchomości. Pierwsza wersja strony powstała w 2005 roku, kilkakrotnie udoskonalana oraz wzbogacana o nowe funkcjonalności dostępna jest dla szerokiej grupy odbiorców również dzisiaj. Nie tylko jako miejsce publikacji ciekawych artykułów dotyczących kupna i sprzedaży nieruchomości, ale również jako miejsce prezentacji konkretnych ogłoszeń.

BRN.pl to ponadto nowoczesne rozwiązanie udostępniające automatyczny eksport danych stworzone z myślą o wygodzie pracy biur nieruchomości. Dzięki niemu czas poświęcany dotąd na dodawanie ogłoszeń przez agentów nieruchomości może być wykorzystywany bardziej efektywnie: na spotkania z klientami oraz prezentację mieszkań.

Jeśli zależy Ci na przyjaznej stronie, z szybką wyszukiwarką oraz wyróżniającą się intuicyjną obsługą i chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do większej grupy odbiorców, BRN.pl jest dla Ciebie. Warto z nami być, bo właśnie u nas odnajdziesz aktualne informacje o lokalnym rynku nieruchomości oraz cenne wskazówki, jak bezpiecznie i z sukcesem kupić, wynająć i sprzedać nieruchomość. Zapewniamy profesjonalną prezentację ofert, różne formy reklamy oraz elastyczne warunki współpracy dostosowane do Twoich oczekiwań.

Dane teleadresowe

Serwis BRN.pl

Jotnet

ul. Długa 11/8
85-034 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

bok@brn.pl

Mapa Google | Mapa KML